BMJ (British Medical Journals) Veri Tabanları Deneme Erişimleri Hakkında


BMJ OnExamination;

Tıbbi Bilgiyi test etmek ve sınav yeterliliğini arttırmak amacıyla, 23 yıldır uzman bir ekip tıbbi revizyon desteği sağlayarak, dünya genelindeki sağlık profesyonellerinin tıbbi kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı oluyor, öğrencilerin sınavlara tam olarak hazırlanmalarını sağlıyor.

300.000’den fazla aday benzersiz çevirimiçi revizyon platformumuz ve populer uygulaması aracılığıyla her saat ortalama 8.000 BMJ OnExamination sorusuna cevap veren çeşitli tıbbi muayenelere hazırlanmaktadır.

BMJ OnExamination deneme programınızın lisans Tıp Fakültesi kurslarına (1-3 ve 4-5. Yıllar) erişiminizin 12.08.2020 tarihine kadar aktif olacaktır.

Kullanıcıların OnExamination'a bir kodla erişmek için kaydolmaları gerekmektedir.

Erişim kodu Uskudartrial ve kodla erişim için en fazla 500 kişi kayıt olabilir.

Uskudartrial kodu ile erişip ve kaydolmak için aşağıdaki bağlantıları tıklamanız yeterli

      https://www.onexamination.com/products/international-medical-student-years-1-to-3

      https://www.onexamination.com/products/international-medical-student-years-4-to-5

 

Üyelik kılavuzu için tıklayınız.

 

BMJ Learning;

Kişisel gelişim, öğrenme ve sürekli tıp eğitiminin desteklenmesi amacıyla; doktorlar, sağlık sektörü çalışanları ve tıp öğrencileri için tasarlanmış mevcut en iyi interaktif e-öğrenme web sitesidir.

BMJ Learning'e uzaktan erişim için: kullanıcılar ilk kez kampüs dışı erişim ayarlarını yapıp üniversitemiz ağına bağlanmalı ve kurumumuz ağı üzerinden kaydolmalıdır. Bundan sonra yeni oluşturulan kullanıcı adı ve şifre ile uzaktan erişebilirler.

Erişim Adresi: https://new-learning.bmj.com/

Bitiş Tarihi:12.08.2020

 

 

BMJ Best Practice ;

Dünya çapında sağlık profesyonelleri için en iyi klinik karar destek araçlarından biridir.

BMJ Best Practice, ihtiyacınız olduğunda ve nerede olursanız olun, en yeni kanıt temelli bilgilere hızlı ve doğru bir şekilde ulaşır. Tanı, prognoz, tedavi ve önleme konusunda adım adım ilerleyen bu kılavuz, sağlam kanıt temelli metodoloji ve uzman görüşü kullanılarak günlük olarak güncellenmektedir.

 

12.08.2020 tarihine kadar aktif olacaktır. Uygulamayı kullanmak için kişisel bir hesaba ihtiyacınız olacaktır, çünkü içeriği indirmek için bir kullanıcı adı ve şifre girmeniz gerekecektir.

 

Lütfen önce bir hesap oluşturun veya BMJ Best Practice'e çevrimiçi giriş yapın; ilgili düğmeler sayfanın sağ üst köşesinde bulunur.

 

Kişisel hesabınıza sahip olduğunuzda, lütfen mobil cihazınızdaki BMJ Best Practice uygulamasında oturum açmak için bu kimlik bilgilerini kullanın ve içeriği indirmek için kararlı bir WiFi ağına bağlı olduğunuzdan emin olun.

 

BMJ Best Practice’e Başlarken

Sevgili Kütüphane Kullanıcıları,