Institution of Engineering and Technology (IET) Veri Tabanı Deneme Erişimi Hakkında


Dünyanın en büyük mühendislik kurumlarından biri olan Institution of Engineering and Technology  firması tarafından sunulan  IET.tv (9.000'den fazla temel mühendislik ve teknoloji konulu video)

Veri tabanı  30 Haziran 2020 tarihine kadar erişime açılmıştır.

 

IET Hakkında:

 

IET, 150'den fazla ülkede 167.000'in üzerinde üyesi bulunan Avrupa'nın en büyük profesyonel mühendisler grubudur. Global mühendislik topluluğuna ilham veren, bilgilendiren, etkileyen ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için teknoloji yeniliğini destekleyerek daha iyi bir mühendislik dünyası yaratmak için çalışmaktadır. Araştırma topluluğu için geniş kapsamlı yayıncılık programı, her biri IET Dijital Kütüphanesi'nde bulunan her yıl yaklaşık 50 yeni başlıktan oluşan 500'den fazla e-kitap, mektup ve açık erişim dergileri içermektedir. Dünyanın en büyük mühendislik ve teknoloji video içeriği çevrimiçi arşivi olan IET.tv'nin mühendislik ve fizik disiplinleri ve üreticileri için saygın bir A&I veritabanı olan Inspec'in dünyaca ünlü yayıncısıdır.

 

IET.tv:

Institution of Engineering and Technology(IET) tarafından geliştirilen IET.tv, dünyanın en büyük mühendislik ve teknoloji videoları koleksiyonudur.

 

 

Erişim adresi: http://tv.theiet.org

Uzaktan erişim: http://proxy.uskudar.edu.tr/

Sevgili Kütüphane Kullanıcıları,